I. RINKODAROS PATARIMAI IR SPRENDIMAI:

tekstų kūrimas verslui (įmonės istorija, produktų, paslaugų aprašymas, klientų sveikinimai, t.t.), koncepcija internetinei svetainei, individualios konsultacijos.

II. MOKYMAI

seminarai, kūrybinės dirbtuvės.

III. Work-camp TENERIFĖJE

prasmingos kelionės į Tenerifę bendraminčių kompanijoje

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Akstesnių seminarų dalyviai: 

MAS924, „Julia Janus“, Happeak, FurBySD, „Julija Žižė“, „Kauno Baltija“, „Body talk“, „Agne Fashion“, „Happeak“, Nakutis photografy, Arfix reklamos agentūra, „Mama Čiole“, „Adatytė“, „Kote“, „Audimas“, „Tadam“, „Apoteca“, „Salanida“, „J.O.J.O.“, „Stylish paw“, Morta Nakaitė, „Female“, „Myliu Nidą“, „Maufashion“ ir kiti, kurie dar nebuvo sukūrę savo prekės ženklo, bet turėjo idėjų ir tikslų.

Klauskite:
M: +370 698 29630
E-mail: snieguole@versloreforma.lt

Sekite: 
FB: Snieguolė Kerpienė – verslo mentorė

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Wear Mad By July įkūrėja Julija Žižė: “Mados mokymų seminare per 11 valandų sužinojau labai daug, ko per 4 metus mados versle galbūt net nenorėjau žinoti, nes kurti madą nėra lengva! Taigi visiems kurie galvojate kurti savo prekinį ženklą, labai rekomenduoju apsilankyti šios moters seminare, nes nesu mačiusi dar tokio žmogaus (be savęs) kuris taip nuoširdžiai atvertų visą širdį, patirtį su visomis skaudžiausiomis ir labiausiai pamokančiomis pamokomis. Ačiū, Snieguole už: IŠSISKIRK ARBA MIRK!”

Oksana Zlatkovaitė: Ziauriai patiko! Didelis aciu ir didziausios rekomendacijos visiems. Visada skundziausi, kad panasaus pobudzio seminarai ir mokymai buna skirti labiau profesionaliems verslininkams. Jus kalbate butent apie smulkuji versla, jo pradzia, klaidas ir pan. Tik viena beda: issiaiskinusi, kaip skaiciuojama savikaina, didmenine kaina ir pan., supratau, kad as nieko neuzdirbu :)))) Aciu!

Monika: “Didelis dėkui už neįtikėtiną drąsą ir atvirumą! Turbūt Lietuvoje nerastume kito kūrėjo, leidžiančio taip giliai įlįsti į mados užkulilsius, besidalinančio tikrų tikriausia patirtimi, įskaitant ir klaidas. Trumpai galiu pasakyti tiek: VERTA. Ir verta žyyyymiai daugiau nei nurodyta kaina. Nes tokių dalykų neiš’googlinsi :). O jei plačiau,- tai seminaras IDEALIAI subalansuotas pradedantiesiems kūrėjams, ypač tiems, kurie neturi marketinginių/ verslo pagrindų. Tačiau tinka ir jau įsivažiavusiems :). Vien permetus akimis programą matyti, kad ji apima begalę dalykų, kuriuos sau susidėlioti užtruktų minimum metus. Viskas buvo puiku: dėstymo kokybė, turinys (šablonai, savikainos skaičiavimas, verslo planavimo niuansai, kolekcijų planavimo kalendorius(!!!) ir dar begalė vertingų dalykų), praktinė patirtis ir užduotys, psichologiniai momentai, net vienkartiniai puodeliai kavai ir sveiki užkandžiai. Lenkiu savo dar ne žilą galvą prieš toookią patirtį ir galimybę ją išgirsti. AČIŪ!”

Deimantė Statinytė: Paskutiniu metu nuo mados seminarų kiekio raibuliuoja akys. Vieni kitus moko tapti stilistais, stilingais, mados ikonomis ir primadonomis, ieškoti įkvėpimo ir atradimo. Viskas gražu ir reikalinga, tik kas laukia po to? Jūra iki kelių greitai tampa chaotišku potvyniu galvoje. Ryžtas, tikėjimas ir atkaklumas staiga pabyra ant žemės kaip brangiausias mamos perlų vėrinys. “Ačiū, esate šviesa mano tamsaus tunelio gale,” — kartą parašiau Snieguolei. Nes būtent taip ir jaučiausi. Pasirodo, Snieguolė yra ne tik mados srities specialistė, bet ir psichologė. Tikrųjų priežasčių ieškanti daug giliau nei marketingo teorijoje. Pagaliau suradau Lietuvoje tai, ko ieškojau. Snieguole, ne veltui turite šį vardą. Esate labai reikalinga visiems mažiems mados nykštukams su didelėmis svajonėmis. Ačiū.

Dizainerė Morta Nakaitė: „Sveiki, po konsultacijos su Snieguole norėčiau trumpai pasidalinti įspūdžiais.
Man ji buvo naudinga, nes padėjo aiškiau susidėlioti ko noriu ir nenoriu perspektyvoje, gausybėje klausimų labiau pažinau save, todėl dabar jaučiuosi ramesnė, labiau susikoncentruoju, nesiblaškau. Taip pat gavau daug info, kuri pravers ateityje, jei nuspręsiu imtis verslo. Man patiko tai, kad į mano atvejį buvo pažiūrėta individualiai iki šaknų. Rekomenduoju“